Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Kočárky > Kočárky - tříkolky >

Cam il Mondo CORTINA X3 TRIS EVOLUTION

Cam il Mondo CORTINA X3 TRIS EVOLUTION

Cena produktu Cam il Mondo CORTINA X3 TRIS EVOLUTION není známa.

 

Popis produktu Cam il Mondo CORTINA X3 TRIS EVOLUTION: Cam il Mondo Kočárek CORTINA X3 TRIS EVOLUTION Italští návrháři představili novou tvář kombinovaného kočárku Cortiny X3 Tris. Součástí kočárku je sportovní i hluboká korba, autosedačka pro skupinu... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Cam il Mondo CORTINA X3 TRIS EVOLUTION - popis

nahoru

Cam il Mondo Kočárek CORTINA X3 TRIS EVOLUTION Italští návrháři představili novou tvář kombinovaného kočárku Cortiny X3 Tris. Součástí kočárku je sportovní i hluboká korba, autosedačka pro skupinu 0-13Kg, nánožník, pláštěnka, moskytiéra, odkládací koš... Hmotnost (sport. korba) 14,5 Kg Výška (sport. korba) 114 cm Šířka (sport. korba) 61,5 cm Délka (sport. korba) 105,5 cm Italští návrháři představili novou tvář Cortiny X3 Tris Evolution. Z obrázků je patrné, jak těžké bude, najít jí mezi kombinovanými kočárky soupeře. Nová tříkolka s Quicky a VIA VAI systémem, sportovní, hlubokou korbou a autosedačkou, umožňuje díky patentovanému systému nastavit opěrku zad i nohou současně, jediným pohybem! U Cortiny X3 najdete všechny designové prvky, charakteristické pro celou letošní kolekci Evolution. Materiály mají výrazně moderní look. Rám vyrobený z hliníku s matnou světlou úpravou, působí progresivním a nadčasovým dojmem, elegantně tvarované plasty pak přidávají luxus a dynamiku. Pohodlí kočárku je jednou z mnoha předností Cortiny X3 Evolution. Výborná ergonomie, kvalitně polstrovaná a prostorná korba kočárku, vytváří spolu s vynikajícími materiály maximální možné pohodlí. Po jednoduchém složení je Cortina X3 Evolution kompaktní a skladná. Lehká hliníková kostra je snadno přenosná. Součástí kočárku je sportovní i hluboká korba, autosedačka pro skupinu 0-13Kg, nánožník, pláštěnka, moskytiéra, odkládací koš... Systém VIA VAI dovoluje jednoduchým způsobem odstranit sportovní korbu z kostry kočárku a připravit jej tak na instalaci hluboké korby nebo autosedačky. Z obrázků vpravo je patrné, že odinstalace sportovní korby pomocí VIA VAI není ovšem nezbytně nutná. Druhý systém - Quicky - totiž dovoluje použít autosedačku či hlubokou korbu bez i s nasazenou sportovní korbou. Hlubokou korbu i autosedačku lze zároveň díky Quicky systému snadno vyjmout z kočáru a přenášet samostatně. Obě korby i autosedačku lze instalovat ve směru i proti směru jízdy!! Madlo hluboké korby i autosedačky je polohovatelné, samostatně stojící korba má funkci houpání a najdeme na ní takové vymoženosti, jako je 2x předinstalovaná moskytiéra - vpředu i vzadu hl. korby. Madlo rukojeti kočárku je polohovatelné, brzda i odpružení mají centrální provedení.

Výrobce Cam

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cam il Mondo CORTINA X3 TRIS EVOLUTION užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sourozenecké kočárky nebo Příslušenství ke kočárkům, Golfové kočárky, Kombinované a hluboké kočárky.

Nejlevnější Cam il Mondo CORTINA X3 TRIS EVOLUTION akční ceny - Levné Cam il Mondo CORTINA X3 TRIS EVOLUTION

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cam il Mondo CORTINA X3 TRIS EVOLUTION stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cam il Mondo CORTINA X3 TRIS EVOLUTION najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Kočárky - tříkolky.